Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

Чоловік відсидить понад 8 років за ґратами за вбивство і зберігання наркотиків

30 квітня 2021

Вироком Зарічненського районного суду 38-річного жителя територіальної громади визнано винним в умисному вбивстві 59-річного жителя цієї ж громади.

Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів, а у суді прокурором доведено вину чоловіка. Обвинувачений працював неофіційно електрозварювальником у приватного підприємця в Зарічному. Ввечері 23 травня 2020 року після спільного вживання алкогольних напоїв між роботодавцем та підлеглим виник конфлікт через оплату праці.

Підлеглий, який раніше займався одним із видів бойових мистецтв і вже притягувався до кримінальної відповідальності, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, умисно наніс не менше семи ударів руками та ногами в голову потерпілого, від яких той впав і помер.

Усвідомивши скоєне, злочинець самостійно повідомив на лінію 102 про заподіяння смерті іншій людині.

Суд визнав чоловіка винним  і призначив покарання у вигляді 8 років та 6 місяців позбавлення волі.

Крім того, під час затримання в кишені обвинуваченого виявлено особливо небезпечний та заборонений в обігу наркотичний засіб – канабіс. Чоловік пояснив, що зберігав вказану речовину для власного вжитку. Це кваліфіковано органом досудового розслідування як незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту (ч. 1 ст. 309 КК України), і потягло за собою покарання у вигляді 2 місяців арешту, що враховано при призначенні остаточного покарання.

На даний час рішення законної сили ще не набрало.

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області