Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПРОКУРОРІВ, ЯКІ МАЮТЬ БАЖАННЯ БУТИ ОБРАНИМИ ЗБОРАМИ ПРОКУРОРІВ ВАРАСЬКОЇ ОКРУЖНОЇ ПРОКУРАТУРИ ДЕЛЕГАТАМИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ КОНФЕРЕНЦІЮ ПРОКУРОРІВ

08 липня 2022

До 12 липня 2022 року проводиться прийом документів від прокурорів Вараської окружної прокуратури, які бажають бути обраними на зборах прокурорів Вараської окружної прокуратури делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Кандидатом у делегати на конференцію може бути будь-який прокурор Вараської окружної прокуратури, який сам виявив бажання або погодився з пропозицією колег, колективу чи керівництва структурного підрозділу стати кандидатом у делегати на конференцію.

Такі кандидати до 12 години 12 липня 2022 року мають подати інформаційну довідку про себе за встановленим зразком. Заповнену довідку надати прокурору Вараської окружної прокуратури Волочнюк А.В.. (м. Вараш, м-н Будівельників, 1, тел.2-50-20).

У зв’язку з необхідністю забезпечення завчасного виготовлення бюлетенів, прийом документів від кандидатів після встановленого строку не здійснюватиметься.

Інформація щодо переліку осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на конференцію, буде розміщуватися на веб-сайті Вараської окружної прокуратури у міру надходження інформаційних довідок та остаточно – не пізніше 12 липня 2022 року.

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області