Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

Інформація про розгляд звернень у Вараській окружній прокуратурі

02 липня 2021

До окружної прокуратури, з 15.03.2021 по 30.06.2021 надійшло 53 звернення від фізичних осіб.

Питома вага звернень (13) стосувалася питань досудового розслідування кримінальних проваджень, в тому числі щодо оскарження дій та рішень слідчих і дізнавачів органів Національної поліції (8), за результатами розгляду яких громадянам надано відповідні роз’яснення.

Також, надходили звернення з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства (9), з питань охорони прав дітей (2), з питань представництва інтересів держави в суді (1).

Інші звернення (17) було скеровано за належністю до інших органів та відомств для організації належного розгляду. Зокрема, такі звернення стосувались захисту трудових, соціальних та інших прав громадян, для прикладу, стосовно оплати праці (3), щодо порушень вимог Закону України «Про захист прав споживачів» (1), щодо виконання рішення суду (1) тощо.

Запити про доступ до публічної інформації до окружної прокуратури не надходили.

Нагадуємо, що у Вараській окружній прокуратурі запроваджено можливість подання громадянами усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, тобто через телефони «гарячих ліній», та надіслання звернень з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронні звернення).

Електронні звернення до прокуратури надсилати на електронну пошту varash@pro.gov.ua

Стан розгляду звернень громадян та запитів перебуває на постійному контролі окружної прокуратури.

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області