Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

Інформація про розгляд звернень у Вараській окружній прокуратурі за 12 місяців 2022 року

04 січня 2023

До окружної прокуратури, з 01.01.2022 по 31.12.2022 надійшло 106 звернень від фізичних осіб.

За результатами розгляду яких, 46 звернення розглянуто прокурорами окружної прокуратури, з яких 1 задоволено.

Питому вагу розглянутих звернень складають: 22 з питань досудового розслідування кримінальних проваджень, в тому числі щодо оскарження дій та рішень слідчих і дізнавачів органів Національної поліції (12), за результатами розгляду яких громадянам надано відповідні роз’яснення, 5 з питань участі у кримінальному провадженні в суді та 14 з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства.

Інші 60 звернень скеровано за належністю до інших органів та відомств для організації належного розгляду. Зокрема, такі звернення стосувались захисту трудових, соціальних та інших прав громадян, для прикладу, стосовно оплати праці, щодо порушень вимог Закону України «Про захист прав споживачів», щодо виконання рішення суду тощо.

Нагадуємо, що у Вараській окружній прокуратурі запроваджено можливість подання громадянами усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, тобто через телефони «гарячих ліній», та надіслання звернень з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронні звернення).

Електронні звернення до прокуратури надсилати на електронну пошту varash@pro.gov.ua

Стан розгляду звернень громадян та запитів перебуває на постійному контролі окружної прокуратури.

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області