Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

Незакона порубка деревини – на незаконному промислі викрито жителя Володимирця

13 січня 2022

За процесуального керівництва Вараської окружної прокуратури слідчими поліції  відділення №1 Вараського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення незаконної порубки деревини (ч.1 ст.246 КК України).

Так, 31.11.2021 спільними діями правоохоронців у селі Воронки Вараського району виявлено місцевого жителя, який з корисливих мотивів незаконно вчинив порубку дерев породи сосна на суму 25 067 гривень, а в подальшому незаконно зрізану деревину перевіз до власного господарства.

За результатами досудового розслідування у січні поточного року прокурором затверджено обвинувальний акт про обвинувачення особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.246 КК України, який скеровано до суду для розгляду по суті.

Згідно санкції статті Кримінального Кодексу України за вчинення вищевказаного кримінального правопорушення передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

 

 Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області