Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

Під головуванням керівника Вараської окружної прокуратури проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів новоствореного Вараського району

08 квітня 2021

Керівником Вараської окружної прокуратури Григорієм Нижником проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів за підсумками роботи в І кварталі 2021 року.

В заході, який минув з дотриманням карантинних вимог, взяв участь керівник обласної прокуратури Андрій Рудницький, керівники усіх силових структур району, а також очільники міської та районної ради, районної державної адміністрації.  

У ході наради обговорено стан боротьби зі злочинністю в цілому та на пріоритетних напрямах, зокрема таких як охорона і використання надр, у сфері земельних правовідносин, протидія незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, додержання бюджетного законодавства.

Відзначено, що прокуратурою та іншими правоохоронними органами регіону впродовж 3 місяців 2021 року, в умовах складних соціальних  процесів у державі, докладено зусиль, спрямованих на захист прав і свобод людини, інтересів держави та для адекватного реагування на криміногенну обстановку.

За словами керівника окружної прокуратури Григорія Нижника, актуальним для району залишається забезпечення виявлення та розкриття кримінальних правопорушень за фактами незаконного видобутку корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення. При цьому увага правоохоронців повинна буди націлена, насамперед, на організаторів незаконного промислу. Також досі проблемним залишається питання протидії незаконній порубці та реалізації незаконно отриманої деревини.

«Додаткових зусиль слід прикласти для викриття та розслідування кримінальних правопорушень у сфері земельних правовідносин, особливо щодо використання земель державної власності.» - додав Григорій Нижник.

Водночас, керівник Рівненської обласної прокуратури Андрій Рудницький націлив керівників силових структур реалізувати спільні організаційно-практичні заходи щодо зміцнення законності і правопорядку, профілактики кримінальних правопорушень, усунення їх негативних наслідків, підвищення ефективності протидії злочинності.

Із врахуванням висловлених пропозицій, за результатами координаційної наради розроблено комплекс узгоджених заходів, які сприятимуть підвищенню ефективності боротьби зі злочинністю.  

 

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області