Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

Понад 90 звернень громадян надійшло до Вараської окружної прокуратури з початку року

07 жовтня 2021

У Вараській окружній прокуратурі належна увага приділяється питанню розгляду звернень громадян.

Зокрема, за період з 15.03.2021 по 30.09.2021 до окружної прокуратури надійшло 93 звернення від фізичних осіб, з яких по суті вирішено більше половини (57).

Найбільшу кількість з вирішених становлять звернення з питань досудового розслідування (27), з яких переважають скарги на дії і рішення слідчих та дізнавачів поліції (15). Значна частина звернень надійшла від учасників кримінальних проваджень (14).

Разом з тим, громадяни продовжують направляти звернення щодо захисту своїх інтересів та поновлення порушених прав, вирішення яких не входить до повноважень органів прокуратури. Тому, за відсутності передбачених законом повноважень щодо розгляду певного кола питань, 24 звернення скеровано за належністю до органів влади, державного нагляду та контролю, органів місцевого самоврядування. Крім того, працівниками прокуратури надаються змістовні роз’яснення з питань розгляду звернень громадян з метою реалізації захисту їх прав у суді, органах безоплатної правової допомоги, відповідних органах контролю тощо.

Запити про доступ до публічної інформації до окружної прокуратури у поточному році не надходили.

Розгляд звернень громадян та забезпечення доступу до публічної інформації залишається важливим комунікаційним напрямом діяльності, спрямованим на оперативне поновлення та забезпечення реалізації прав громадян.

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області