Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

Протидія кримінальним правопорушенням проти довкілля та в бюджетній сфері - пріоритет в роботі правоохоронців

11 жовтня 2021

Під головуванням керівництва Вараської окружної прокуратури пройшли засідання міжвідомчих робочих груп з питань виявлення, розкриття та розслідування правопорушень, пов’язаних з розкраданням і нецільовим використанням бюджетних коштів, та правопорушень проти довкілля.

Задля того, аби підійти до проблеми комплексно і напрацьовувати спільні шляхи її вирішення – до цих груп входять представники Вараського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області та його відділень, відділу у м. Вараш та Вараського районного відділу (з дислокацією в смт Зарічне) Управління Служби безпеки України в Рівненській області, а також представники лісових господарств району.

Як зазначив заступник керівника окружної прокуратури Олександр Лис, впродовж поточного року, завдяки спільним зусиллям правоохоронців, вдалось досягти певних результатів. До суду з обвинувальними актами скеровано 21 кримінальне провадження на пріоритетних напрямах, з них 11 - у сфері незаконного видобування та інших протиправних операцій з бурштином, 6 - кримінальні правопорушення, пов’язані із незаконними порубкою, перевезенням, зберіганням та збутом лісу, 4 – у бюджетній сфері.

Після тривалого обговорення проблем та пропозицій, учасники груп вирішили активізувати стан досудового розслідування і процесуального керівництва в кримінальних провадженнях на пріоритетних напрямах та налагодити ще тіснішу комунікацію між органами досудового розслідування, контролюючими органами та експертними установами.

Протидія кримінальним правопорушенням в бюджетній сфері та проти довкілля залишається одним з основних пріоритетів у роботі окружної прокуратури та перебуває на особистому контролі її керівника.

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області