Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

У Вараші продавець психотропних речовин перебуватиме під вартою

08 червня 2022

За процесуального керівництва Вараської окружної прокуратури  суд відправив під варту 25-річного жителя Острога, якого підозрюють у  налагодженні збуту психотропних речовин на території Вараша та Вараського району в умовах воєнного стану (ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що фігурант використовував Телеграм-канал для створення розгалуженої мережі збуту психотропних речовин гуртовими та роздрібними партіями, у тому числі шляхом "закладок".

У ході обшуку за місцем тимчасового проживання підозрюваного правоохоронці вилучили 640 поліетиленових зіп-пакетів з розфасованою психотропною речовиною PVP, а також засоби для зважування та фасування.

Загалом вилучено приблизно 0,5 кг психотропних речовин. Їх вартість становить від 500 до 600 тис грн.

Перевіряється його причетність до вчинення аналогічних злочинів, встановлюється канал постачання психотропних речовин та наркотичних засобів, а також особи, які можуть бути причетні до їх незаконного обігу та реалізації.

Відомо, що чоловік і раніше потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинені майнові злочини.

Досудове розслідування проводять слідчі Вараського РВП.

Санкція статті передбачає покрання - від 4 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області