Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

У Вараському районі триває боротьба із «чорними лісорубами»

26 квітня 2022

За процесуального керівництва Вараської окружної прокуратури, в межах кримінальних проваджень за фактами незаконної порубки та незаконного перевезення лісу (ст. 246 КК України) суд наклав арешти на 11 м.куб. деревини.

Так, впродовж передвеликоднього тижня у Вараському районі встановлено кілька фактів незаконної порубки та перевезення лісу.

Зокрема, поблизу села Кухітська Воля працівники Нобельського національного природного парку виявили 29-річного жителя Волині, який перевозив без відповідних документів  38 колод сосни, загальною кубомасою 2,4 м.куб.

Також, в лісовому масиві поблизу села Кідри поліцейські спіймали «на гарячому» чотирьох лісорубів, які саме навантажували колоди свіжозрізаних дерев в причіп. В ході огляду місця події було вилучено три метри кубічні лісопродукції, транспортний засіб та бензопилу.

Крім того, поблизу села Собіщиці правоохоронці зупинили два трактори із причепами під керуванням місцевих жителів, які разом перевозили 24 сосни.

За кожним із цих фактів розпочато досудове розслідування, слідчо-оперативними групам задокументовано обставини скоєння злочинів, незаконно отримана деревина, транспортні засоби та знаряддя вчинення злочинів вилучені, клопотання про арешт на це майно судом задоволені.

Наразі триває слідство, встановлюються всі причетні до вчинення цих злочинів.

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області