Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

З початку року на Рівненщині виявили майже сотню домашніх кривдників

20 червня 2022

Вараською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 43-річного жителя цього ж району, якому інкримінують вчинення домашнього насильства (ст. 126-1 КК України).

Так, кілька тижнів тому до правоохоронців звернулась жінка, яка тривалий час терпіла фізичне та психологічне насильство від свого чоловіка. Терпець увірвався, коли чоловік почав виносити з дому навіть харчі задля отримання прибутку, який потім витрачав на спиртне, залишаючи свою родину без коштів на прожиття.

В ході досудового розслідування зібрано достатньо доказів, аби довести вину чоловіка. Він вже неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, однак належних висновків для себе не зробив.

Загалом, з початку року територіальними органами поліції розпочато досудове розслідування у 94 кримінальних провадженнях за фактами вчинення злочинів, пов’язаних із домашнім насильством.

До суду за цей час скеровано вже 74 обвинувальних акти у кримінальних провадженнях цієї категорії.

Нагадуємо, що будь-яке насильство по відношенню до своїх рідних – це не прояв любові чи ревнощів, а кримінальне правопорушення, за яке доведеться відповідати перед судом.

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області