Вараська окружна прокуратура Prosecutor's Office Of Varash

Засуджено чоловіка, який вдарив поліцейського

08 грудня 2022

За підтримання публічного обвинувачення Вараською окружною прокуратурою 30-річного мешканця міста Вараш визнано винним в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків (ч. 2 ст. 345 КК України).

Так, у суді прокурором доведено, що у серпні 2021 року обвинувачений, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, під час здійснення поліцейським патрулювання території міста, умисно наніс правоохоронцеві один удар в обличчя, чим спричинив потерпілому легке тілесне ушкодження.

Свою вину чоловік визнав повністю. Судом призначено покарання у вигляді 1 року позбавлення волі зі звільненням від відбування призначеного покарання з випробовуванням. 

Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному порядку відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.

 

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Матеріали Вараської окружної прокуратури
Рівненської області